Službu stále vylepšujeme spolu s Vámi

Nejsme tak pyšní, abychom si nenechali mluvit do toho, co děláme. Zvláště pak, když to děláme pro Vás. A proto prosíme a moc stojíme o zpětnou vazbu, o hodnocení našeho nového projektu SeniorTAXI. Sice jsme se informovali v místech, kde už nějakou dobu služba funguje, její parametry jsme pečlivě promýšleli a konzultovali s členy pracovní skupiny č. I., která se v našem městě v rámci komunitního plánování sociálních služeb zabývá seniory, jejichž zástupce má ve svém středu. Ale znáte to: co člověk to jiný názor a víc hlav, vždy víc ví ...

Pokud s námi máte dobrou zkušenost a chcete nás pochválit, nebo naopak se něco nepodařilo a chcete si stěžovat, neváhejte a napište nám. Rádi se poučíme z případných nezdarů, budeme vděčni za došlá přání, náměty či nabídky, jak službu vylepšit.

Tímto formulářem zašlete svůj vzkaz přímo zřizovateli služby, řediteli Charity Zábřeh. Pokud ale nemáte formuláře v lásce, lze - pro sdělení zkušenosti nebo sjednání nápravy - kdykoliv využít i telefon 736 509 430 nebo email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně se po předchozí domluvě zastavit i osobně.

Děkujeme předem za Vaši sdílnost a přejeme vše dobré!

Formulář - dejte nám vědět svou zkušenost nebo námět na vylepšení

Představte se nám prosím.

Jaká je Vaše emailová adresa?

Není vybrána žádná odpověď

Zvolte si, v jakém vztahu ke službě SeniorTAXI jste.

Please write a subject for your message.

Prosím vyplňte nám svoji zprávu.

Antispamové ověření:
Jiný kód Chyba v přepisu kódu

Pro kontrolu, zda nejste spambot, zadejte prosím vygenerovaný kontrolní kód.